*

Враца изпрати Випуск 2026

|

На 15 май във всички училища във Враца тържествено беше изпратен Випуск 2026.

За първа година всеки абитуриент в града получи лично послание от кмета Калин Каменов. Общо 580 зрелостници бяха поздравени с индивидуално обръщение, изпълнено с думи на подкрепа, признателност и вяра в бъдещето на младите хора.

“Днес, дванадесет години след прекрачването на училищния праг, ще чуеш за последен път училищния звънец – миг вълнуващ и мечтан от всеки млад човек. Съхрани този миг в сърцето си, защото той ще ти напомня за отминалото време, за детството, училището, учителите и приятелите. Обичай България! Обичай Враца! Нека, където и да учиш, където и да пътуваш, тази обич те връща в родния град“, се казва в посланието на Калин Каменов.

Днес в училищата в целия град бяха организирани тържествени церемонии по изпращането на абитуриентите.

Събитията в различните учебни заведения бяха уважени от Калин Каменов, както и от заместник-кметовете Цветан Стойчков, Петя Долапчиева и Вероника Ценова, които пожелаха на зрелостниците здраве, смелост и успешен път напред.

 


ОЩЕ ОТ "НОВИНИТЕ ОТ ВРАЦА"

box_title_arrow.gifНапиши коментар