*

СТМК - ВРАЦА НАГРАДИ ОТЛИЧНИЦИТЕ ЗА 2018 ГОДИНА

|

На тържествена церемония Спортно - Технически моделен клуб - Враца награди най-добрите си състезатели, отличили се с високи постижения на различни състезания през годината. Награди получиха институции, фирми и приятели на спорта, които с дейността си допринесоха за успехите на клуба.

На тържеството присъстваха Председателя на Общински Съвет –Враца г-н Румен Антов, заместник-председателя на Постоянна комисия по спорт, туризъм и младежки политики г-н Марин Цветков, г-н Валери Стаменов –общински съветник, г-жа Росица Стаменова- доскорошен представител на Министерството на младежта и спорта за СЗР, състезатели, механици, родители, медии и гости.

Наградените бяха отличени в различни категории:

  1. Наградени с купа за спортни постижения през 2018г.
  2. з.м.с Дамян Петров      

                 II- ро място Европейска купа GP България клас 1/5 off road          

                 IV–то място Европейско първенство Австрия- Large Scale 1/5 off road

       III –ро място открит шампионат на Турция   1/5 off road                                                             III –ро място открит шампионат на Турция   1/5 rally                      

                 I – во място крайно класиране ДШ клас 1/10 on road nitro              

                 I –во място крайно класиране ДШ клас 1/8 on road                          

                 I –во място крайно класиране ДШ клас 1/5 on road                          

                 I –во място крайно класиране ДШ клас 1/5 SC

 

  1. Александър Вълков

     III–то място крайно класиране ДШ клас 1/10   on road   деца            

     II –ро място крайно класиране Национално Ученическо п-во

    

  1. Любомир Цветомиров

                 VII –во място Европейска купа GP България клас 1/5 off road        

                 II –ро място крайно класиране ДШ клас 1/5 on road                            

                 II –ро място крайно класиране ДШ клас 1/10 on road            

                 III –то място крайно класиране ДШ клас 1/10 Nitro                             

                 I –во място Национално Ученическо п-во    

 

  1. Самуил Кулев

     II –ро място крайно класиране ДШ клас 1/12 on road                          

           I –во място Национално Ученическо п-во                                         

                       III –то място Национално Ученическо п-во   1/10 Touring                  

     III –то място Национално Ученическо п-во   1/10 El.Stock                                                                                                                                                                 

  1. Марио Вутов

                   II– ро място крайно класиране ДШ клас 1/8 off road            

                   III–то място крайно класиране ДШ клас 1/8 off road еl.                  

                 I –во място открит шампионат на Сърбия клас 1/8 off road            

 

 

  1. Явор Антонов

                   IV–то място крайно класиране ДШ клас 1/10 on road                    

                   II– ро място крайно класиране ДШ 1/8 on road                                

 

          

  1. Петър Стаменов

               III–то място крайно класиране ДШ клас 1/10   on road                      

               III–то място крайно класиране ДШ клас 1/10   on road el.                

 

  1. Боян Стаменов

              II –ро място крайно класиране ДШ клас 1/10 on road  

  1. Григор Стоичков                    

       III - то място крайно класиране ДШ клас - 1/8 БЪГИ (Nitro)

         IV - то място крайно класиране ДШ клас - 1/8 БЪГИ ел.

        

 

 

 

 

 

 

 

  1. Наградени с грамота за спортни постижения през 2018г.

 

           Мартин Петров

         25 място - Европейско първенство Австрия - Large Scale 1/5 off road                                                                                                  

            Цветелина Кирилова

           III–то място крайно класиране ДШ клас 1/10   on road   el.      

           Петър Цветков

           VII –мо място крайно класиране ДШ клас 1/10 нитро

           Петър Цветанов

           VI –то място крайно класиране ДШ клас 1/10 нитро

           Георги Захариев

         VIII –мо място крайно класиране ДШ клас 1/10 нитро

           II –ро място крайно класиране ДШ клас 1/10       on road   el.    

           Никола Костов

           XI–то място крайно класиране ДШ клас 1/10   on road   el.  

           Ивайло Кулев  

           IV –V –то място крайно класиране ДШ Клас –Електро - 1/10 БЪГИ (свободен клас

           Микаела и Мартин Михайлови за дебют и медали от Нац ученически състезания

 

               III.   Наградени с плакет за подпомагане дейността през 2018 г.

 

           Община Враца

 

IV. Наградени с купа за подпомагане дейността през 2018г.

 

     Хубев ЕООД

     СПИДИ ЕКСПРЕС – Враца

     Цветомир Михайлов

     Николай Вълков

 

 

 

 

 

           V. Наградени с грамота за подпомагане дейността през 2018г.

 

     Георги Петров- ТВ Михайлов

     Иван Николов

     Ивайло Кулев

     Петя Младенова

     Иванчо Ганчев

     Валентин Крачунов

     Владин Христов

 

В края на церемонията з.м.с. Дамян Петров благодари на всички за изминалата 2018 г. и изрази надежда догодина да бъде осъществена още по-активна дейност и успешно провеждане на Европейското първенство, което ще се проведе във Враца!

 


ОЩЕ ОТ "НОВИНИТЕ ОТ ВРАЦА"

box_title_arrow.gifНапиши коментар

това не трябва да се забравя! това не трябва да се забравя!
cez