ВК "БОТЕВ" - ВРАЦА ЩЕ УЧАСТВА В МЕЖДУНАРОДЕН ТУРНИР ПО ВОЛЕЙБОЛ
Съставът на кадети (U18) на ВК "Ботев" Враца ще участва на международен турнир по волейбол в град Сливен. Отборът домакин организира събитието на 19-20.10, като отборите участници са съставите на Сливен, Враца, Стара Загора и Орестиада, Гърция. Турнирът цели да популяризира волейбола сред младите хора, а на трениращите състезатели да даде възможност да се изправят срещу нови противници и да създадат нови приятелства. Това ще бъде първо участие на отбора на врачани в такъв вид турнир, а отборът на Сливен взе участие в ежегодния коледен турнир организиран от "Ботев". С този вид инициативи се стреми засилване на сътрудничеството между волейболните клубове в страната и отвъд, както и спортното, и социалното развитие на младежите.

Напиши коментар