*

С поглед към бъдещето: ППМГ – Враца изпрати Випуск 2026

|

Днес Профилираната природо-математическа гимназия – Враца тържествено изпрати своя пореден успешен випуск дванадесетокласници. На празничното събитие присъстваха 105 зрелостници от Випуск 2026, които прекрачиха прага на училището за последен път като ученици.

С вълнуващо слово директорът на гимназията, г-жа Веселка Сиракова, поздрави абитуриентите и им отправи топли пожелания за бъдещи успехи, смели мечти и успешна реализация.

Кметът на Община Враца Калин Каменов също поднесе своите поздравления и благопожелания към младите хора. От името на зрелостниците бяха отправени думи на благодарност към учителите и ръководството на гимназията. Също така беше прочетен поздравителен адрес от началника на РУО – Враца, г-жа Лорета Колева.

След официалната част дванадесетокласниците по традиция се хванаха на Дунавско хоро.

На добър час, Випуск 2026! Светът е пред вас — вървете напред с увереност и устрем!

 


ОЩЕ ОТ "НОВИНИТЕ ОТ ВРАЦА"

box_title_arrow.gifНапиши коментар