Росен Михайлов: Приемам поста с отговорност
Новият областен управител на Враца Росен Михайлов встъпи в длъжност днес. Той бе посрещнат от досегашния губернатор Стефан Красимиров и целия екип на администрацията с организирана официална церемония по предаването на властта.
Стефан Красимиров благодари на екипа на администрацията за отличната и професионална работа и пожела на Росен Михайлов да управлява честно, законосъобразно и отговорно. При предаването на властта новият областен управител връчи плакет на Стефан Красимиров като му пожела успехи в бъдещите начинания.
„Приемам поста областен управител с отговорност и приемственост. Ще продължа наложените досега добри практики, които са установени в администрацията. Ще работя в полза на гражданите и развитието на област Враца. По време на работата ми като областен управител ще надграждам установените практики“, заяви при встъпването си в длъжност Росен Михайлов.
Притеснително е разрушаването на части от Ботевия път и ще се търси решение на проблема чрез срещи със земеделски производители от региона. Това обяви врачанският губернатор Росен Михайлов. Той е категоричен, че първата му задача е да се осигури логистично провеждането на Ботевия поход, който започва на 27 май. Ще проведе и личен разговор със земеделци в Алтимир и Бяла Слатина, за да се изчисти проблемът с изораването на Ботевия път.
„Притеснителни са данните, които служебният областен управител Стефан Красимиров е идентифицирал по отношение на трасето и това, че част от него е разрушено. Това е исторически път и смятам, че не е достойно да се случват тези неща, и то в навечерието на 150-ата годишнина от подвига на Христо Ботев“, добави Михайлов.

Напиши коментар