*

Кметът Маринела Николова връчи символични ключове на випуск 2026-та от училищата в общината

|

Днес площадът ни грееше от младост, красота и мечти! В един от най-вълнуващите дни за годината, Община Козлодуй изпрати тържествено своите зрелостници от СУ „Св. св. Кирил и Методий”, Бутан, СУ „Св. св. Кирил и Методий”, Козлодуй, СУ „Христо Ботев”, Козлодуй, ПГЯЕ „Игор Курчатов”, Козлодуй.

Кметът Маринела Николова връчи на всеки абитуриент символичен ключ на община Козлодуй. Този жест е символ на увереността, че младите хора са най-ценната част от нашата общност и че родният край разчита на техния потенциал и енергия.

На празника присъстваха и: Мая Йонова, общински съветник, Татяна Спасова, председател на Общински съвет – Мизия, Ивалина Банова, зам.-кмет, Зорница Симеонова, зам.-кмет, Анита Оприцова, секретар на Община Козлодуй.

В своето обръщение, кметът отправи думи, изпълнени с обич и вяра в новото поколение:

„Днес Вие сте повод за гордост и радост за всеки един от нас. Светът сега се отваря пред вас – гребете от живота с големи шепи. Пожелавам Ви да изживеете всички хубави моменти, които студентството предлага, и успешно да съчетавате учението с младостта. Този ключ е символ на Вашия дом. Пазете го, защото Вие сте бъдещето, което ще отключи нови възможности за нашата община! На добър час, скъпи абитуриенти!”

 


ОЩЕ ОТ "НОВИНИТЕ ОТ ВРАЦА"

box_title_arrow.gifНапиши коментар