*

ГЕРБ – Враца отново организира традиционния „Поход до върха“

|

За поредна година на 2 юни, в Деня на Ботев и на загиналите за свободата на България, ГЕРБ – Враца организира традиционния „Поход до върха“ - от село Паволче до връх Околчица.

Тръгването е в 8.00 часа от спортното игрище до училището в Паволче.

Организаторите напомнят на всички, които искат да се присъединят, да бъдат с подходящи обувки с грайфер и да носят дъждобрани. За всеки участник в похода е осигурена възпоменателна тениска по повод 150-тата годишнина от подвига на Войводата и неговата чета.

„Нека заедно извървим пътя на героите!“, призовават от ГЕРБ – Враца.


ОЩЕ ОТ "НОВИНИТЕ ОТ ВРАЦА"

box_title_arrow.gifНапиши коментар