*

ЧЕЗ ПОДАРИ БЕЗПЛАТНИ СМЕТКИ ЗА ОЩЕ 1346 ЛЕВА

|
ЧЕЗ ПОДАРИ БЕЗПЛАТНИ СМЕТКИ ЗА ОЩЕ 1346 ЛЕВА

Вече 75 клиенти се радват на наградите си от кампанията „Лоялността ви се отплаща” Още 25 клиенти на ЧЕЗ спечелиха безплатни сметки за електричество в кампанията „Лоялността ви се отплаща”. Печеливши тази седмица са потребители от общините Кнежа, Видин, София, Ловеч, Козлодуй, Гоце Делчев, Невестино, Плевен, Лом, Перник, Сандански, Тетевен и Брезник. Компанията им подари безплатни сметки на обща стойност 1346 лева. „Стартирахме кампанията в края на март и вече раздадохме общо 3402 лв. Идеята за инициативата възникна в резултат на желанието ни не само да благодарим на коректните ни клиенти, но и да ги подпомогнем ефективно.”, каза Петър Докладал, регионален мениджър на ЧЕЗ за България. В рамките на инициативата ЧЕЗ ще раздаде общо 600 безплатни сметки на лоялните си клиенти. В ежеседмичните тегления участват автоматично всички битови потребители, които са заплащали задълженията си в срок през последните 12 месеца. Компанията информира персонално всеки изтеглен клиент на посочените от него контакти за обратна връзка, а клиентските номера на печелившите участници се публикуват и на интернет страницата на компанията – www.cez.bg в секцията „Бъдете информирани”. Кампанията „Лоялността ви се отплаща” е поредната стъпка от мерките, които ЧЕЗ предприе за облекчение и улеснение на своите клиенти. Компанията въведе гъвкави планове за разсрочване на плащанията, увеличи периода за безлихвено плащане на сметките от 10 на 20 дни, започна кампания „Бъдете информирани” и разкри първата в България институция Енергиен омбудсман. ЧЕЗ предвижда и създаването на независим Потребителски съвет с цел провеждане на по-ефективна потребителска политика.


ОЩЕ ОТ "НОВИНИТЕ ОТ ВРАЦА"

box_title_arrow.gifНапиши коментар