*

ТОТЮ МЛАДЕНОВ НА ПОСЕЩЕНИЕ ВЪВ ВИДИН

|
ТОТЮ МЛАДЕНОВ НА ПОСЕЩЕНИЕ ВЪВ ВИДИН

На посещение във Видин ще пристигне Тотю Младенов – министър на труда и социалната политика. Той ще бъде придружен от инж. Румяна Михайлова, изпълнителен директор на Изпълнителна агенция ”Главна инспекция по труда”, Ивайло Иванов, изпълнителен директор на Агенция "Социално подпомагане" и Камелия Лозанова, изпълнителен директор на "Агенция по Заетостта".

Първият ангажимент на г-н Младенов и придружаващите го лица ще е в Областна администрация - Видин. На срещата ще присъства и представител на Община Видин.

В 12.00 часа, според потвърдената програма, министър Младенов ще посети социалната трапезария /в СОУ ”Св.Св. Кирил и Методий”/ – проект на Община Видин, изпълняващ се по линия на МТСП за трета поредна година.

Около 13 часа министърът ще направи първа копка на поредния одобрен социален проект на Община Видин. Това ще се случи в Дневен център за деца с увреждания в к-с „Химик” /бившата ДГ №7/ – едно от местата, определени за изпълнение на проекта „Всички деца с равен старт в училище”.


ОЩЕ ОТ "НОВИНИТЕ ОТ ВИДИН"

box_title_arrow.gifНапиши коментар