*

ПЛАНОВИ ПРЕКЪСВАНИЯ НА ЕЛЕКТРОЗАХРАНВАНЕТО В ОБЛАСТ ВРАЦА

|
ПЛАНОВИ ПРЕКЪСВАНИЯ НА ЕЛЕКТРОЗАХРАНВАНЕТО В ОБЛАСТ ВРАЦА

ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването.

 

Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ,  за периода 16 – 20 октомври 2017 г. включително, се налагат кратковременни оперативни  превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върху които са извършвани планирани  дейности.

Област Враца

Дата/период   Времетраене  Населено място Засегнат район /улици, квартал, УПИ, ПИ/

В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал, УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както  и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www.cez-rp.bg/bg/grafici/grafik-na-planirani-remonti/.

Община Бяла Слатина  

На 16.10.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./; на 17.10.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./; на 18.10.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./; на 19.10.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./; на 20.10.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Бяла Слатина: ул. „Арда“, Бачо Киро, Искър, Марица, Места, Мизия, Никола Вапцаров, Николай Хрелков, Родопи, Тунджа, Цар Иван Шишман

На 16.10.2017 г. /10:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Бяла Слатина: Арда, Бачо Киро, Димитър Благоев, Захари Стоянов, Искър, Кръстовище Марица и Н. Вапцаров, Марица, Местност Агеното Бранище, Никола Вапцаров, Тимок, Цар Иван Шишман, Янтра

На 18.10.2017 г. /12:00 - 18:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ На 20.10.2017 г. /12:00 - 18:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Бяла Слатина: Търнавска

На 21.10.2017 г. /12:00 - 18:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Бяла Слатина: Акация, Александър Стамболийски, Арда, Бачо Киро, Васил Левски, Георги С. Раковски, Градина, Димитър Благоев, Елин Пелин, Завод Гарант, Здравец, Златия, Искър, Китка, Княз Дондуков, Кръстовище Ал. Стамб. и Здравец, Кръстовище Бачо Киро и Родопи, Кръстовище Златия и Г. Раковски, Кръстовище на ул. Т. Каблешков, Кръстовище Цар Асен и Г. С. Раковски, Ломска, Любен Каравелов, Марица, Места, Мизия, Мир, Никола Вапцаров, Николай Хрелков, Панайот Волов, Пирин, Рила, Родопи, Росица, Сердика, Солунска, Средец, Струга, Съединение, Тодор Каблешков, Тунджа, Търнавска, Търнавска, Христо Ботев, Цар Асен, Цар Иван Шишман

На 22.10.2017 г. /10:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Алтимир: Александър Стамболийски, Ален Мак, Ангел Кънчев, Антим I-ви, Баба Тонка, Божур, Васил Левски, Велчо М. Хумарски, Веслец, Вит, Витоша, Вихрен, Водотечна, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Димитър Захариев, Димитър Матрозов, Драва, Дъб, Иван Горанчовски, Извор, Кирил и Методий, Ком, Лозенец, Мак, Марин Ганински, Местност Ибришима, Местност Изварковец, Местност Край село, Местност Селска Мера, Милчо Стефанов, Минко Т. Драгиевски, Мусала, Околчица, Октомври, Октомврийска, Охрид, Паисий Хилендарски, Петко Г. Симеонковски, Петко Канчев, Петър Т. Нинов, ПИ 2 от Масив 96 Имот № 096002, Рила, Русалка, Савчо Бренишки, Скът, Солун, Спортна, Стара планина, Стоян войвода, Странджа, Тинтява, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Асен, Цар Симеон I-ви, Шипка;  Борован: Местност Рибине;  Бъркачево: 9-ти май, 9-ти септември, Александър Стамболийски, Безименна, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Димитър Благоев, Дружба, Здравец, Кирил и Методий, Любен Каравелов, Маршал Толбухин, Местност Вутов Геран, Местност Криволя, Местност Фазанарията, Никола Вапцаров, Опълченска, Райко Даскалов, Роза, Скът, Странджа, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Калоян, Шипка, Юрий Гагарин;  Бяла Слатина: Агиното Бранище, Захари Стоянов, Местност Скотовъден дол, Търнавска;  Враняк: Байкал, Божур, Вежен, Вихрен, Волга, Ген. Столетов, Дружба, Ивайло, Иван Стаменов, Карл Маркс, Ком, Лало Цолов, Люляците, Мак, Марко Вутков, Мир, Мургаш, Наса Христова, Никола Вапцаров, Оборище, Одрин, Орешака, Орлин Василев, Павел Стефанов, Петко Дочев, Петър Филев, Пирин, Радецки, Рашов дол, Рила, Роза, Росица, Русалка, Скът, Солун, Стопански двор, Странджа, Тракия, Хан Аспарух, Цар Калоян, Шар Планина;  Върбица, Общ. Враца: Аврам Митев, Александър Стамболийски, Арда, Бачо Киро, Бузлуджа, Васил Левски, Васил Недков, Вела Пеева, Витоша, Волга, Вълчо Химирски, Ген. Гурко, Ген. Столетов, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Маринков, Д-р Петър Берон, Драва, Дунав, Захари Стоянов, Здравец, Иван Нивянин, Искър, Люлин, Маршал Толбухин, Местност Бриша Ушите, Никола Ценов, Панайот Волов, Петко Р. Славейков, Петър Николов, Стара планина, Стефан Караджа, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цветко Христов Иванов, Юрий Гагарин;  Габаре: Акация, Белия път, Бенчо Бенчев, Борова, Брод, Вацина пътека, Веслец, Виктор Нетов, Воденицата, Водотечна, Габар, Гаврил Генов, Георги Димитров, Детски Мир, Дреновица, Дунав, Дядо Вълко, Езерна, Иван Батьов, Иглика, Извор, Искър, Калето, Кокиче, Лозарска, Любен Каравелов, Люлин, Люляк, Мадара, Мир, Морава, Одрин, Петко Лалов, Петър Недялков, Петър Стаменов, Росица, Синчец, Скала, Средния връх, Стефан Караджа, Тлаченски път, Тодор Дончов, Тодор Павлов, Тома Николов, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Кърпачев, Цар Самуил, Цено Начев, Череша, Чечера, Шипка;  Галиче: 1-ви май, 23-ти септември, 8-ми март, Арда, Батак, Беласица, Бузлуджа, Вардар, Васил Априлов, Васил Левски, Вит, Витиня, Витоша, Водотечна, войвода, Върбица, Ген. Владимир Заимов, Ген. Леонов, Ген. Скобелев, Ген. Столетов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Гълъбец, Д-р Петър Берон, Димитър Благоев, Дунавец, Евлоги Георгиев, Елин Пелин, Железна, Загоре, Звезда, Здравец, Златица, Златна Панега, Зорница, Ивайло, Иван Вазов, Иглика, Извън регулацията, Изгрев, Илинден, Кирил и Методий, Княз Дондуков, Козлодуй, Кокиче, Коста Златарев, Ленин, Митко Палаузов, Морава, Москва, Мургаш, Мусала, Никола Вапцаров, Никола Обретенов, Оборище, Огоста, Освобождение, Павел Вежинов, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Панайот Хитов, Партизанска, Пейо Яворов, Петко Р. Славейков, Пирин, Победа, Радецки, Рила, Сергей Румянцев, Скът, Солунска, София, Странджа, Струма, Теменуга, Тодор Каблешков, Тракия, Трънска, Търговска, УПИ VІІІ 818 Кв. 55, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Асен, Цар Иван Шишман, Цар Калоян, Цар Симеон I-ви, Чайка, Янко Забунов, Янко Сакъзов;  Комарево, Общ. Бяла Слатина: Месност Врачанка;  Попица: Алеко Константинов, Ангел Кънчев, Бачо Киро, Васил Априлов, Васил Друмев, Васил Левски, Витоша, Воден, Възраждане, Ген. Гурко, Ген. Скобелев, Ген. Столетов, Георги Бенковски, Георги С. Раковски, Д-р Петър Берон, Дебър, Добруджа, Драва, Дунав, Дъбрава, Искър, Кирил и Методий, Кръстовище Х. Димитър и Г. Бенковски, Люляк, Марин Дринов, Месност под село, Милин камък, Октомври, Охрид, Паисий Хилендарски, Пали Лула, Петко Р. Славейков, Пирин, Поп Харитон, Рила, Свобода, Север, Скът, Софроний Врачански, Стоян Калъчев, Странджа, Струма, Съединение, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Ценов, Христо Шабански, Цар Иван Шишман, Шипка, Янтра;  Соколаре: Баба Тонка, Бачо Киро, Бук, Васил Левски, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Дунав, Иван Вазов, Иван Нивянин, Илия Мусков, Кокиче, Кочо Чистеменски, Крум Беличовски, Любен Каравелов, Неофит Рилски, Паисий Хилендарски, Петко Коташки, Светослав Обретенов, Стефан Караджа, Стоян Йончев, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Асен, Цар Борис I-ви, Цар Калоян, Цар Симеон I-ви, Чавдарци, Шипка, Юрий Гагарин;  Търнава, Общ. Бяла Слатина: Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Асен Златаров, Аспарух Симеонов, Благою Коминкьовски, Боян Ташовски, Васил Левски, Вълка Ташовска, Ген. Владимир Заимов, Георги Бенковски, Георги Даскалов, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Гоце Делчев, Грезнишка, Димитър Благоев, Захари Стоянов, Иван Балев, Иван Вазов, Кирил и Методий, Край село, Кръст. Ал. Стамбол. и Ив. Вазов, Лазар Станев, Любен Каравелов, Марин Пеков, Местност Селска Мера, Местност Средорек, Местност Стублата, Местност Туланеца, Никола Кръстевски, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Партизанска, Пейо Яворов, Петко Р. Славейков, Петър Тъмнишки, Победа, Райко Даскалов, Сергей Румянцев, Скът, Стадиона, Стара планина, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Янко Сакъзов

Община Враца  

На 17.10.2017 г. /10:00 - 10:15 ч.; 14:45 - 15:00 ч./ -  Враца: 28-ми Октомври, Авлига, Безименна, Вилна зона Врачански Балкан, Илинден, Местност Рудник Плакалница;  Згориград

На 17.10.2017 г. /10:15 - 14:45 ч./ -  Враца: Вилна зона Врачански Балкан, Местност Рудник Плакалница

Община Оряхово  

На 16.10.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./; на 17.10.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./; на 18.10.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./; на 19.10.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./; на 20.10.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Оряхово: Алея на Мира и Дружбата, Бачо Киро, Васил Петлешков, Добруджа, Иван Вазов, Момчил войвода, Райна Княгиня, Родопи, Силистра, Странджата, Цар Калоян

На 18.10.2017 г. /08:30 - 15:30 ч./ -  Оряхово: Алея на Мира и Дружбата, Анжело, Бачо Киро, Васил Петлешков, Ген. Тотлебен, Добруджа, Иван Вазов, Момчил войвода, Проф. Петко Стоянов, Радецки, Райна Княгиня, Родопи, Силистра, Странджата, Христо Смирненски, Цар Калоян, Юрий Гагарин

На 20.10.2017 г. /08:15 - 08:30 ч.; 15:30 - 15:45 ч./ -  Оряхово: 22-ри септември, 6-ти септември, 9-ти ноември, 9-ти септември, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Андрей Чапразов, Арда, Арх. Васильов, Арх. Цолов, Асен Златаров, Бататовец, Безименна, Беласица, Бояна войвода, Братя Миладинови, Бузлуджа, Васил Левски, Веслец, Витоша, Владая, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Д-р Петър Берон, Дико Илиев, Димитър Благоев, Добри Войников, Драгоман, Дунав, ЖП Гара и Пристанище, Захари Стоянов, Ильо войвода, Йордан Йонов, Кв 14 502622 502623, Кирил и Методий, Климент Охридски, Коста Лулчев, Кошарите, Лале, Ленин, Летнишка, Любен Каравелов, Люляк, Марек, Марин Дринов, Михаил Кремен, Найден Геров, Опълченска, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Парк Изток, Петко Р. Славейков, Петър Спасич, Пристанище Оряхово, Проф. Цеко Торбов, Рила, Синчец, Сливнишка, Софийска, Средец, Стефан Караджа, Топ баир, УПИ XXVIII Кв 33, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Асен, Цвети Иванов, Чавдар войвода, Чорбаджи Цеко Вълчев, Юрий Гагарин

На 20.10.2017 г. /08:30 - 15:30 ч./ -  Оряхово

Община Роман  

За периода 16-20.10.2017 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  Курново: Бачо Киро, Ботевградска, Васил Левски, Витоша, Вратица, Гео Милев, Дружба, Еделвайс, Иван Вазов, Любен Каравелов, Мусала, Оборище, Опълченска, Паисий Хилендарски, Росица, Сергей Румянцев, Стара планина, Хан Аспарух, ул. „Цар Симеон I-ви“.

 

 

Ръководството на дружеството поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозахранването.

 

За повече информация, позвънете на денонощната телефонна линия  0700 10 010 /на цена според индивидуалния тарифен план за мобилни услуги на обаждащият се потребител или според тарифния план към стационарен номер в мрежата на Виваком/ или посетете сайта www.cez-rp.bg. Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии, текущи ремонти и планирани прекъсвания“ на cez-rp.bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозахранването в района, който Ви интересува, както и за очакваното време за възстановяване на захранването.


ОЩЕ ОТ "НОВИНИТЕ ОТ ВРАЦА"

box_title_arrow.gifНапиши коментар

това не трябва да се забравя! това не трябва да се забравя!
cez Мери попинс - Враца