*

ПЛАНОВИ ПРЕКЪСВАНИЯ НА ЕЛЕКТРОЗАХРАНВАНЕТО В ОБЛАСТ МОНТАНА

|
ПЛАНОВИ ПРЕКЪСВАНИЯ НА ЕЛЕКТРОЗАХРАНВАНЕТО В ОБЛАСТ МОНТАНА

ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването.

 

Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 16 - 20 април 2018 г. включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности.

 

ОБЛАСТ МОНТАНА  

Дата/период   Времетраене  Населено място Засегнат район /улици, квартал, УПИ, ПИ/

В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал, УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www. cez-rp. bg/bg/grafIcI/grafIk-na-planIranI-remontI/.

Община Бойчиновци  

На 17.04.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ - Владимирово, Общ. Бойчиновци: 125280, 922041, Ангел Петков, Бачо Киро, Васил Левски, Витан Младенов, Владимир Петков Минчев, Гаврил Генов, Георги Петров Лилов, Давид Тонов, Замфир Попов, Иван Донков, Камен Тошев, Лютенска Дружина, Мест. Край Село, местност Манастира, Найден Коцов Вълов, Никола Ефремов, Нов Път, Огоста, Панталей Димитров, Парка на Свободата, Петко Коцов Лечев, Стамен Илиев, Стефан Караджа, Хаджи Димитър, Христо Коцов, Христо Михайлов, Цветан Василев, Черковна;

На 17.04.2018 г. /08:45 - 16:00 ч.; 09:00 - 09:05 ч.; 15:55 - 16:00 ч./ - Портитовци: XVII, Кв. 1, Втора, Дванадесет, Девета, Десета, Единадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Шестнадесет;

На 17.04.2018 г. /09:00 - 09:05 ч.; 15:55 - 16:00 ч./ - Бели Брег: Втора, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Извън Регулацията, местност Стопански Двор, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста; Бойчиновци: Георги Трайков, Иван Андреев; Владимирово, Общ. Бойчиновци: 1 Кв. 56, 125280, 922041, 952006, Александър Стамболийски, Ангел Петков, Бачо Киро, Васил Иванов Йосифов, Васил Левски, Витан Младенов, Владимир Петков Минчев, Гаврил Генов, Георги Петров Лилов, Давид Тонов, Замфир Попов, Иван Донков, Извън Регулацията, Камен Тошев, Лютенска Дружина, Мест. Край Село, местност Манастира, Найден Коцов Вълов, Никола Ефремов, Никола Й. Вапцаров, Нов Път, Огоста, Панталей Димитров, Парка на Свободата, Петко Димитров Петков, Петко Коцов Лечев, Стамен Илиев, Стефан Караджа, Стопански Двор, УПИ VI, Кв. 6, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Коцов, Христо Михайлов, Цветан Василев, Черковна; Градешница; Громшин: 13, Александър Стамболийски, Бенковски, Васил Априлов, Васил Коларов, Васил Левски, Вели Манчов, Генерал Колев, Георги Димитров, Девети Септември, Димитър Благоев, Драва, Ивайло, Иван Вазов, Йордан Бърдарски, Кирил и Методи, Коста Велков, Кубадин, Лало Божинов, М-Р Борис Костадинов, Маданска, Маршал Толбухин, местност Край Огоста, Никит Иванов, Одрин, Панайот Волов, Петър Берон, Райко Даскалов, Сан Стефано, Сливница, Ставри Георгиев, Ставри Крумов, Стефан Караджа, Страцин, Тито, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Михайлов, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Шипка, Янка Кирилова; Кобиляк: Александър Стамболийски, Васил Коларов, Васил Левски, Витоша, Гео Милев, Георги Димитров, Георги Кирков, Иван Вазов, Кирил и Методи, местност Езерото, Никола Й. Вапцаров, Опълченска, Пирин, Рила, Родопи, Стопански Двор, Христо Ботев, Христо Смирненски; Лехчево: 000252, 216081, I Кв. 104, Александър Дудов, Александър Стамболийски, Антон Страшимиров, Братя Миладинови, Васил Коларов, Васил Левски, Воденичарска, Гео Милев, Георги Димитров, Георги Кирков, Георги Сава Раковски, Девети Септември, Димитър Благоев, Димитър Димов, Елин Пелин, Иван Вазов, Извън Регулацията, Кирил и Методи, Македония, Марин Дринов, Милин Камък, Никола Й. Вапцаров, Паисий Хилендарски, Партизанска, Парчевич, Пенчо Славейков, Райко Даскалов, Сан Стефано, Христина Морфова, Христо Ботев, Христо Михайлов, Цанко Церковски, Цар Симеон, Цветко Терзийски, Чаталджа, Юрий Гагарин; Лехчево: Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Антим Първи, Антон Иванов, Бенковски, Братя Миладинови, Васил Априлов, Васил Коларов, Васил Левски, Веселец, Владимир Заимов, Гаврил Генов, Георги Дамянов, Георги Димитров, Девети Септември, Димитър Благоев, Димитър Димов, Добруджа, Елин Пелин, Ивайло, Иван Вазов, Иван Шишман, Извън Регулацията, Йордан Йовков, Кирил и Методи, Климент Охридски, Колхозна, Крайселска, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Марин Дринов, местност Маданска Бара, Надежда, Никола Й. Вапцаров, Оборище, Огоста, Паисий Хилендарски, Панайот Хитов, Партизанска, Пейо Яворов, Пенчо Славейков, Пеньо Пенев, Петър Берон, Пи 000105, Сан Стефано, Сергей Румянцев, Софроний Врачански, Стефан Караджа, Тодор Семерджиев, УПИ 12, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Кубрат, Христо Ботев, Христо Михайлов, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Цар Крум, Цветко Терзийски, Юрий Гагарин; Охрид: 560078, Втора, Двадесет и Едно, Двадесет и Три, Дванадесет, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесет, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тринадесет, Четвърта, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет; Палилула: Втора, Десета, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Шеста;

На 21.04.2018 г. /08:15 - 17:00 ч./ - Мадан, Общ. Бойчиновци;

На 21.04.2018 г. /08:30 - 08:45 ч.; 16:30 - 17:00 ч./ - Безденица: Васил Левски, Гаврил Генов, Георги Бенковски, Георги Димитров, Дара Михайлова, Двадесет и Трети Септемвр, Замфир Попов, Иван Каменов, Иван Костадинов, Иван Михайлов, Извън Регулацията, Йосин Връх, Кирил и Методий, Кооперативна, Крайна, Мито Веренишки, Панайот Хитов, Паркова, Пенков Вир, Розова Долина, Спортист, Христо Ботев, Цибрица; Вирове: 647011, Александър Стамболийски, Бор, Бреза, Васил Коларов, Васил Левски, Габровска, Гаврил Генов, Гео Милев, Георги Димитров, Граф Игнатиев, Иван Вазов, Иглика, Китката, Крушака, Ломска, Марица, Минзухар, Никола Йонков Вапцаров, Пеньо Пенев, път № 81 При Разклона на С. Габровница, Ручей, Септемврийци, Украйна, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чавдар, Шипка; Владимирово, Общ. Бойчиновци: 921164, Извън Регулацията; Габровница, Общ. Монтана: 231001, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Анастас Цанков, Асен Беломелски, Борис Киров, Васил Априлов, Васил Коларов, Васил Левски, Гаврил Генов, Гарата, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Дамянов, Георги Димитров, Георги Цаков, Гробарска, Д-Р Петър Берон, Двадесет и Трети Септемвр, Димитър Янкин, Захари Тошев, Ивайло, Иван Асен, Иван Беломелски, Иван Вазов, Иван Калиманишки, Иван Михайлов, Извън Регулация, Илия Стоянов, Индустриална, Йордан Йовков, Йордан Къшльов, Качо Първанов, Кирил Целков, Китката, местност Стублата, Мильо Мильов, Никола Гмурски, Панталей Григоров, Петко Славейков, Петър Лазаров, Пею Яворов, Сава Стоянов, Стефан Караджа, Стоян Ненков, Училищна, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Хан Омуртаг, Христо Ботев, Христо Михайлов, Христо Смирненски, Цар Калоян, Цар Самуил, Цеко Видлишки; Долно Церовене: Извън Регулацията; Мадан, Общ. Бойчиновци: 000521, 000636, 927026, Александър Стамболийски, Балкан, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Веслец, Владимир Илич Ленин, Владимир Минчев, Волга, Гаврил Генов, Георги Дамянов, Георги Димитров, Георги Кирков, Гоцо Николов, Девети Септември, Димитър Благоев, Дунав, Замфир Попов, Иван Вазов, Искър, Кирил и Методи, Ленинградска, Люлин, местност Микови Падини, Млада Гвардия, Московска, Олег Кошевой, Опълченска, Отец Паисий, Пирин, Райко Даскалов, Родина, Ропотамо, Севастопол, Сергей Киров, Славянска, Странджа, Тимок, Христо Ботев, Христо Михайлов, Христо Смирненски, Юрий Гагарин; Мърчево: Втора, Двадесет, Двадесет и Девет, Двадесет и Осем, Дванадесет, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесет, Извън Регулацията, местност Извора, местност Лъката, Осемнадесет, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесет, Тридесет и Две, Тридесет и Девет, Тридесет и Едно, Тридесет и Осем, Тридесет и Пет, Тридесет и Седем, Тридесет и Три, Тридесет и Четири, Тридесет и Шест, Четвърта, Четиридесет, Четиридесет и Две, Четиридесет и Три, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет;

Община Вълчедръм  

На 17.04.2018 г. /09:00 - 12:15 ч./ - Бъзовец, Общ. Вълчедръм: Александър Стамболийски, Васил Воденичарски, Васил Левски, Гео Милев, Георги Димитров, Ломска, Покрайна, Септемврийска

На 17.04.2018 г. /12:00 - 16:15 ч./ - Септемврийци, Общ. Вълчедръм: Балканска(Т. Костов), Васил Левски, Дунав, Егея, Златия(Катюша), Климент Охридски(Г. Кирков, Морава(Д. Благоев), Мътница, Общинска, Опълченска(С. Трънски), Паисий(Ц. Драгойчева), Самуил(Московска), Свобода(Г. Димитров), Тито

На 18.04.2018 г. /09:00 - 09:10 ч./ - Комощица: 006015, М. Фондовете , Антим Първи, Антон Иванов, Асен Златаров, Бачо Киро, Бенковски, Борис Първанов, Братя Миладинови, Бузлуджа, Вапцаров, Васил Друмев, Васил Левски, Вела Пеева, Веслец, Генерал Гурко, Генерал Скобелев, Генерал Столетов, Гео Милев, Гладстон, Граф Игнатиев, Девети Септември, Димчо Дебелянов, Дончо Атанасов, Замфир Хаджийски, Иван Вазов, Извън Регулацията, Каблешков, Кирил и Методи, Ломска, Любен Каравелов, Малчика, местност Стопански Двор, Мизия, Паисий, Райко Даскалов, Симеон Ив. Бонев, Славейков, Хаджи Димитър, Христо Смирненски, Христо Ботев, Шипка, Яворов

На 18.04.2018 г. /09:00 - 09:10 ч./ - Расово: Извън Регулацията

На 18.04.2018 г. /09:00 - 13:00 ч.; 09:00 - 09:10 ч.; 12:50 - 13:00 ч./ - Дългоделци: 23-ти Септември, Александър Стамболийски, Ангел Йотов, Баба Тонка, Бачо Киро, Бдинска, Бенковска, Благой Иванов, Васил Коларов, Васил Левски, Веслец, Волов, Възраждане, Гаврил Генов, Гео Милев, Георги Горанов, Георги Димитров, Георги Стоянов, Гурко, Дамян Найденов, Девети Май, Девети Септември, Димитър Благоев, Евгени Дамянов, Замфир Попов, Извън Селото, Кирил и Методи, Лика Рачин, Лилия Карастоянова, Лиляна Димитрова, Ломска, Любен Каравелов, Мерата, Милко Василев, Оборище, Паисий, Петър Берон, Пролет, Първи Май, Райко Даскалов, Раковска, Румянцев, Станко Тодоров, Тодор Станков, Торловица, Търговска, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Ценко Попов, Чайка, Червената Стена, Шипка, Юри Гагарин

Община Лом  

За периода 16-20.04.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Лом: Алеко Константинов, Братя Миладинови, Гоце Делчев, Искър, Люляк(Петър Калчев), Марица, Митко Палаузов, Пелистър, Пирот, Стара Планина, Тимок, Тунджа, Цар Петър(М. Стефанов), Шести Септември;

На 16.04.2018 г. /08:30 - 15:00 ч./ - Замфир: Битоля, Буда-Пеща, Волга, Върха, Жданов, Замфир Хаджийски, Камчия, Люлин, Ниш, Скопие, Солун, Софроний, Стражица, Хан Кубрат, Цеко Воевода, Червено Знаме, Яне Сандански;

На 17.04.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 13:30 - 14:00 ч./ - Добри Дол, Общ. Лом: Втора, местност Тамиите, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Шеста; Орсоя: Втора, Дванадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Пета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Шеста, Шестнадесета; Сливата: Васил Коларов, Видинско Шосе, Горска, Гробарска, Димитър Благоев, Дунав, Изворна, Кирил и Методи, Козарник, Кокиче, Кошута, Лавицата, Лозарска, Неофит Рилски, Пъстрина, Совата, Томова, Трети Март, Юрий Гагарин;

На 17.04.2018 г. /09:00 - 14:00 ч./ - Добри Дол, Общ. Лом: Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Шеста;

На 20.04.2018 г. /08:30 - 12:00 ч./ - Лом: Веслец(Братя Ибренови), Пирот, Стадиона, Стара Планина, Тимок, Тунджа;

На 20.04.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ - Лом: Алмус, Артанес, Варош(Димитър Маринов), Д-Р Андрейчев, Дунавска(Д Благоев), Климент Охридски, Крали Марко, Кръстьо Пишурката, Лозенград, Луй Айер, Охрид, Панайот Хитов, Скопие, Стефан Хаджийски, Цар Симеон(В. Коларов), Цар Шишман;

Община Медковец  

На 16.04.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ - Медковец: Александър Батемберг, Велес, Георги Димитров, Дойран, Иван Кулин, Искър, Кирил Рацов, Митко Пашата, Никола Конов, Панайот Волов, Патриарх Евтими, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цанко Бакалов, Ъгъла на Ул. Хр. Ботев и Батенберг

На 18.04.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ - Пишурка: Васил Левски, Георги Бенковски, Кирил и Методи, Никола Йонков Вапцаров, Поп Андрей, Странджа, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Шипка, Юрий Гагарин

Община Монтана  

За периода 16-17.04.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ - Монтана: 22-ри Септември, Ангел Кънчев, Веренишка(М. Веренишки), Генерал Арнолди, Георги Бенковски, Гоце Делчев(Лика Рачин), Д-Р Стамен Илиев, Жеравица, Жеравица, Мария Димова(Б. Стоилов), Младост, Младост, Никола Сапунджиев(П. Сред), Плиска, Свети Климент Охридски(Г. , Свети Патриарх Евтимий(П. , Христо Ботев

За периода 16-20.04.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ - Монтана: 22-ри Септември, 48489. 25. 738, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Баба Тонка, Баба Тонка, Баба Тонка, Бачо Киро, Бачо Киро, Васил Априлов, Васил Априлов, Васил Левски, Васил Левски, Васил Левски, Васил Левски, Веренишка(М. Веренишки), Веренишка(М. Веренишки), Веренишка(М. Веренишки), Генерал Арнолди, Генерал Арнолди, Георги С. Раковски, Георги С. Раковски, Гоце Делчев(Лика Рачин), Гоце Делчев(Лика Рачин), Граф Игнатиев(В. Коларов), Екзарх Йосиф, Извън Регулацията, Иларион Драгостинов(В. М. ), Младост, Младост, Младост, Младост, Младост, Младост, Младост, Младост, Младост, Младост, Младост, Монтана, Монтана, Неофит Бозвели, Неофит Бозвели, Неофит Рилски, Никола Сапунджиев(П. Сред), Никола Трендафилов-Колич, Опълченска, Панайот Хитов, Панайот Хитов, Панайот Хитов, Парта, Петко Р. Славейков(К. Дим. ), Петко Р. Славейков(К. Дим. ), Петър Берон, Петър Парчевич, Плиска, Поп Харитон(Д. Вълков), Райна Княгиня, Сан Стефано, Св. Св. Кирил и Методий, Св. Св. Кирил и Методий, Св. Св. Кирил и Методий, Свети Климент Охридски, Свети Климент Охридски(Г. , Свети Климент Охридски(Г. , Свети Патриарх Евтимий(П. , Свети Патриарх Евтимий(П. , Свети Патриарх Евтимий(П. , Семчин Дол, Славейков, Славчо Красински(Н. Куката, Сливница, Стефан Савов(М. Пенов), Стоян Марков(Г. Бонков), Стоян Марков(Г. Бонков), Странджа, Тодор Каблешков, Тодор Каблешков, Трапезица, Трети Март(Г. Димитров), Трети Март(Г. Димитров), Трети Март(Г. Димитров), Трети Март(Г. Димитров), Трети Март(Г. Димитров), Хаджи Димитър, Хаджи Димитър, Хаджи Димитър, Хаджи Димитър, Хайдут Велко, Хан Аспарух, Хан Аспарух, Хан Аспарух, Хан Аспарух, Хан Крум, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Ботев, Цар Иван Александър(Т. Тр. , Шести Септември, Шипка, Шипка, Юрий Венелин

На 17.04.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ - Монтана: Извън Регулацията, Мала Кутловица, местност Пръчов Дол

На 17.04.2018 г. /09:00 - 09:05 ч.; 16:25 - 16:30 ч./ - Благово, Общ. Монтана: Александър Стамболийски, Аспарух, Бенковска, Берковска, Бързия, Васил Левски, Вълчова, Георги Дамянов, Георги Димитров, Георги Томов, Говедарника, Гората, Замфир Попов, Извън Регулацията, Йосиф Иванов, Кирил и Методий, Клисура, Лозенец, Любен Каравелов, Мато Матев, Мито Матев, Михайловград, Морава, Никола Йонков Вапцаров, Нова Победа, Охрид, Пирот, Победа, Първи Май, Софийска, Стара Планина, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Самуил, Ъгъла на Ул. Г. Томов и Ю. Гагарин, Ътъла на Ул. Охрид и З. Попов, Юрий Гагарин, Явор

На 17.04.2018 г. /09:00 - 09:05 ч.; 16:25 - 16:30 ч./ - Боровци: 1 Ви Май, Ангел Кънчев, Баловска, Бенковски, Васил Коларов, Васил Левски, Гаганишка, Генерал Стойчев, Георги Димитров, Замфир Попов, Иван Бонов, Иван Вазов, Извън Регулацията, Любен Каравелов, Матеев Брег, Паисий, Раковски, Сергей Румянцев, Тодор Младенов, Христо Ботев, Христо Смирненски, Черковна, Шосе - Лом - София, Ъгъла на Ул. Хр. Ботев и В. Левски

На 17.04.2018 г. /09:00 - 09:05 ч.; 16:25 - 16:30 ч./ - Монтана: 48489. 26. 821, 48489. 27. 691, Андрей Попов(Й. Николова), Болярска(Г. Батора), Бързия, Васил Петлешков, Вихрен, Детелина, Диана, Дунав, Еделвайс М Кутловица, Елтепе, Жельо Войвода, Захари Зограф, Здравец, Иван Козарев, Иван Павлов, Иглика, Извън Регулацията, Индже Войвода(Л. Димитрова, Капитан Дядо Никола(Л. Ст. , Кочо Честименски, Крайна(П. Харитон), Лацията, Лъката, Люлякова, Мала Кутловица, местност Пръчов Дол, Митко Палаузов, Младен Томов, Никола Вапцаров, Никола Обретенов, Панайот Волов, Пи 48489. 26. 671, Пирин М Кутловица, Свети Наум Охридски, Синчец, Стара Планина, Теменуга, Тодорини Кукли, Христо Ясенов, Чайка, Червен Бряг, Чернила, Яница(Ямите-М. Кутловица)

На 17.04.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ - Монтана: Арда, Беласица, Витоша, Камчия, Кошарhик, Мальовица, Мусала, Нов Живот, Оборище, Одрин(Миладин Кунчев), Одрин/Миладин Кунчев/, Охрид, Петко Каравелов, Петър Богдан, Тинтява, Хан Кубрат, Чучулига

На 18.04.2018 г. /09:00 - 09:30 ч./ - Видлица: Извън Регулация

На 18.04.2018 г. /09:00 - 09:30 ч./ - Гаврил Геново: Втора, Двадесет, Двадесет и Две, Двадесет и Девет, Двадесет и Едно, Двадесет и Осем, Двадесет и Седем, Двадесет и Четири, Двадесет и Шест, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Извън Регулацията, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесет, Тридесет и Две, Тридесет и Девет, Тридесет и Едно, Тридесет и Осем, Тридесет и Седем, Тридесет и Три, Тридесет и Четири, Тридесет и Шест, Тринадесет, Четвърта, Четиридесет, Четиридесет и Едно, Четиридесет и Три, Четиридесет и Четири, Четиридесет и Шест, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет

На 18.04.2018 г. /09:00 - 09:30 ч./ - Георги Дамяново: XI-519, Втора, Двадесет, Двадесет и Девета, Двадесет и Пет, Двадесет и Седма, Двадесет и Три, Двадесет и Четири, Двадесет и Шест, Дванадесета, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесета, Извън Регулацията, местност Помеждинска Бара, местност При Манастира, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесета, Тринадесет, УПИ 8 Кв. 3, Четвърта, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет

На 18.04.2018 г. /09:00 - 09:30 ч./ - Главановци, Общ. Георги Дамяново: Баба Тонка, Вапцаров, Васил Левски, Генерал Гурко, Димитър Благоев, Иван Вазов, Извън Регулацията, Искър, Калафат, Нов Живот, Огоста, Петко Белчев, Първи Май, Тимок, Черковна, Черни Връх

На 18.04.2018 г. /09:00 - 09:30 ч./ - Говежда: Втора, Двадесет, Двадесет и Две, Двадесет и Девет, Двадесет и Едно, Двадесет и Осем, Двадесет и Пет, Двадесет и Седем, Двадесет и Три, Двадесет и Четири, Двадесет и Шест, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесет, Извън Регулацията, Осемнадесет, Осма, Пета, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесет, Тридесет и Шест, Тридесет и Две, Тридесет и Девет, Тридесет и Едно, Тридесет и Осем, Тридесет и Пет, Тридесет и Седем, Тридесет и Три, Тридесет и Четири, Тринадесет, Четвърта, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет

На 18.04.2018 г. /09:00 - 09:30 ч./ - Дива Слатина: Втора, Главна, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 18.04.2018 г. /09:00 - 09:30 ч./ - Еловица, Общ. Георги Дамяново: Втора, Девета, Десета, Извън Регулацията, Осма, Първа, Седма, Трета, Четвърта

На 18.04.2018 г. /09:00 - 09:30 ч./ - Копиловци, Общ. Георги Дамяново: 7016, Ал. Стамболийски, Априлов, Бор, Васил Левски, Видин Дол, Волов, Гагарин, Георги Бенковски, Георги Дамянов, Георги Димитров, Гоце Делчев, Двадесет и Трети Септември, Друмев, Здравченица, Иван Алексов, Иван Вазов, Извън Регулацията, Камен Луков, Кирил и Методи, Ком, Копрен, Лакатник, Латинска, Маргарита Бибич, Марица, Московска, Никола Качамачков, Огоста, Парчевич, Планинец, Победа, Пролетарска, Първи Май, Раковска, Река Лева, Септември, Стара Планина, Тодор Игнатов, Хаджи Димитър, Хан Крум, Христо Ботев, Червен Брег, Шипка

На 18.04.2018 г. /09:00 - 09:30 ч./ - Меляне: Втора, Двадесет и Пет, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Имот 010007, местност Свинако, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 18.04.2018 г. /09:00 - 09:30 ч./ - Помеждин: 500. 110, ІV-148 Кв. 9, Ііі, Втора, Първа, Седма, Трета, Шеста

На 18.04.2018 г. /09:00 - 09:30 ч./ - Равна, Общ. Чипровци: Втора, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта

На 18.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Дълги Дел: Втора, Девета, Десета, Извън Регулация, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Шеста

На 18.04.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Монтана: Александър Стамболийски, Георги С. Раковски, Кокиче, Хаджи Димитър, Хан Аспарух

Община Чипровци  

На 16.04.2018 г. /09:00 - 09:05 ч.; 15:55 - 16:00 ч./   На 17.04.2018 г. /09:00 - 09:05 ч.; 15:55 - 16:00 ч./   На 18.04.2018 г. /09:00 - 09:05 ч.; 15:55 - 16:00 ч./   На 19.04.2018 г. /09:00 - 09:05 ч.; 15:55 - 16:00 ч./   На 20.04.2018 г. /09:00 - 09:05 ч.; 15:55 - 16:00 ч./ - Белимел: 000313, 000448, Втора, Върбан Пенов /Първа/, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Извън Регулацията, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Седемнадесета, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесета, Тринадесета, УПИ 1415, Кв. 20, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 16.04.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 17.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 18.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 19.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 20.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Горна Лука: Александър Стамболийски, Балова Шума, Васил Коларов, Владимир Минчев, Георги Дамянов, Георги Димитров, Георги Трайков, Замфир Попов, Иван Бобанов, Ленин, Лика Рачин, Маршал Толбухин, местност Верлото, Миньорска, Младост, Оборище, Огоста, Родопи, Стара Планина, Тодор Нонин, Тодор Токин, Христо Ботев, Шипка, Янтра

На 16.04.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 17.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 18.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 19.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 20.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Превала: Адмирал Нахидов, Александър Стамболийски, Васил Левски, Владимир Минчев, Гаврил Генов, Георги Дамянов, Георги Димитров, Димитър Благоев, Заводска, Замфир Попов, Иван Бобанов, Иван Вазов, Извън Регулацията, Кирил и Методи, Ленин, Лика Рачин, местност Ширина, Младост, Морава, Огоста, Орешак, Пеньо Пенев, Петър Калафатов, Родопи, Септемврийци, Стара Планина, Стопанска, Тунджа, Христо Ботев, Христо Михайлов, Широка Планина, Янтра

На 16.04.2018 г. /09:00 - 09:05 ч.; 15:55 - 16:00 ч./   На 17.04.2018 г. /09:00 - 09:05 ч.; 15:55 - 16:00 ч./   На 18.04.2018 г. /09:00 - 09:05 ч.; 15:55 - 16:00 ч./   На 19.04.2018 г. /09:00 - 09:05 ч.; 15:55 - 16:00 ч./   На 20.04.2018 г. /09:00 - 09:05 ч.; 15:55 - 16:00 ч./ - Горна Ковачица: Втора, Дванадесет, Девета, Десета, Единадесет, Пета, Петнадесет, Пи 1, Кв. 35, Първа, Седма, Трета, УПИ 212, Кв. 17, Четвърта, Четиринадесет, Шеста; Горна Лука: Иван Бобанов; Железна: 413058, Втора, Двадесет, Двадесет и Втора, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Дванадесет, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесет, местност Бабичке Ливаде, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тринадесет, Четвърта, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет; Митровци: Д-Р Тодор Иванов Живков, Двадесет и Втора, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Извън Регулацията, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета; Чипровци: Извън Регулацията

Община Якимово  

На 18.04.2018 г. /12:30 - 16:00 ч./ - Дългоделци: 23-ти Септември, Александър Стамболийски, Бачо Киро, Бенковска, Благой Иванов, Васил Коларов, Васил Левски, Волов, Гаврил Генов, Георги Горанов, Георги Димитров, Гурко, Дамян Найденов, Евгени Дамянов, Лилия Карастоянова, Раковска, Румянцев, Торловица, Христо Ботев

На 16.04.2018 г. /13:00 - 16:15 ч./ - Дългоделци: Бенковска, Възраждане, Гаврил Генов, Георги Горанов, Георги Димитров, Георги Стоянов, Гурко, Дамян Найденов, Девети Май, Девети Септември, Евгени Дамянов, Извън Селото, Лиляна Димитрова, Пролет, Първи Май, Раковска, Румянцев, Станко Тодоров, Тодор Станков, Търговска, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски

 

Ръководството на дружеството поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозаxранването.

 

За повече информация, позвънете на денонощната телефонна линия 0700 10 010 /на цена според индивидуалния тарифен план за мобилни услуги на обаждащият се потребител или според тарифния план към стационарен номер в мрежата на Виваком/ или посетете сайта www. cez-rp. bg. Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии, текущи ремонти и планирани прекъсвания“ на cez-rp. bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозаxранването в района, който ви интересува, както и за очакваното време за възстановяване на заxранването.


ОЩЕ ОТ "НОВИНИТЕ ОТ МОНТАНА"

box_title_arrow.gifНапиши коментар

това не трябва да се забравя! това не трябва да се забравя!
cez