*

ПЛАНОВИ ПРЕКЪСВАНИЯ НА ЕЛЕКТРОЗАХРАНВАНЕТО В ОБЛАСТ МОНТАНА

|
ПЛАНОВИ ПРЕКЪСВАНИЯ НА ЕЛЕКТРОЗАХРАНВАНЕТО В ОБЛАСТ МОНТАНА

ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти.  Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други.  Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването.

 

Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 15 - 19 януари 2018 г.  включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности.

 

ОБЛАСТ МОНТАНА  

Дата/период   Времетраене  Населено място Засегнат район /улици, квартал, УПИ, ПИ/

В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал, УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www. cez-rp. bg/bg/grafIcI/grafIk-na-planIranI-remontI/.

Община Берковица  

На 18.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Берковица:  Акация, Александровска, Антим I, Ашиклар, Витоша, Георги Сава Раковски, Д-Р Иван Панов, Д-Р Иван Панов(9 Септември), Даме Груев, Йордан Радичков, Ком, Митрополит Кирил, Оборище, Огоста, Петър Берковски, Площад Свобода, Площад Славейков, Сливница, Страцимировска, Тракия, Цар Крум, Чаталджа, Червена Стена

На 18.01.2018 г. /11:00 - 13:00 ч./ -  Боровци:  Васил Коларов, Васил Левски, Георги Димитров, Иван Бонов, Иван Вазов, Любен Каравелов, Раковски, Шосе - Лом - София, Ъгъла на ул. Хр. Ботев и В. Левски

Община Бойчиновци  

На 16.01.2018 г. /13:00 - 16:30 ч./ -  Ерден:  000010, 972014, Втора, Двадесет, Двадесет и Две, Двадесет и Девет, Двадесет и Осем, Двадесет и Пет, Двадесет и Седем, Двадесет и Три, Двадесет и Четири, Двадесет и Шест, Деветнадесет, Единадесет, Първа, Седма, Трета, Тридесет и Две, Тридесет и Девет, Тридесет и Едно, Тридесет и Осем, Тридесет и Седем, Тридесет и Три, Тридесет и Четири, Тринадесет, Четиридесет, Четиридесет и Едно, Четиридесет и Осем

Община Брусарци  

На 18.01.2018 г. /13:00 - 16:30 ч./ -  Дондуково:  Васил Коларов, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Девети Септември, Кокиче, Ломска, Синчец, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Юндола

Община Вълчедръм  

На 19.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Вълчедръм:  22-ти Септември /23-ти/, Адалберт Антонов, Александър Стамболийски, Антон Страшимиров, Армалуй, Бачо Киро, Васил Левски, Капитан Савойски, Освобождение /Ленин/, Стоян Заимов /С.Русев/, Хъшове

На 15.01.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Вълчедръм:  Алеко Константинов, Балатон, България /Г.Димитров/, Граф Игнатиев /А.Жданов/, Даскал Тодор, Димитър Маринов, Добри Войников, Евлоги Георгиев /Ален Мак, Клокотница, Ком, Любен Каравелов, Отец Пайсий, Петко Славейков, Славянска, Стефан Караджа, Толбухин, Хаджи Димитър, Цар Симеон Велики /М-Л Т/, Юрий Гагарин

На 16.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Вълчедръм:  Алеко Константинов, Баба Тонка, Балатон, Бенковски /Д.Благоев/, Бузлуджа, България /Г.Димитров/, Вежен, Генерал Скобелев, Златия, Никола Вапцаров, Отец Пайсий, Патриарх Евтимий, Радовиш, Раковски /Г.Кирков/, Славянска, Софрони Врачански, Трети Март /Г.Генов/, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Давидов, Цар Борис I /Л.Димитрова, Цар Самуил, Цар Симеон Велики /М-Л Т/

На 17.01.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Вълчедръм:  Баба Тонка, Бенковски /Д.Благоев/, България /Г.Димитров/, Ген.Владимир Стойчев /Мб/, Георги Попадийски, Евлоги Георгиев /Ален Мак, Златия, Клокотница, Лайош Кошут, Пъстрина, Стадиона /Комсомолска/, Струма, Съединение /В.Коларов/, Хаимбоаз, Христо Ботев, Цар Самуил, Цибрица

На 18.01.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Вълчедръм:  Алеко Константинов, Балатон, Братя Миладинови, Извън Населеното Място, Никола Вапцаров, Панайот Волов, Странджа, Съединение /В.Коларов/, Трети Март /Г.Генов/, Хан Аспарух, Цар Самуил

Община Георги Дамяново  

На 16.01.2018 г. /11:00 - 13:00 ч./ -  Гаврил Геново:  Двадесет, Двадесет и Две, Двадесет и Девет, Двадесет и Осем, Двадесет и Седем, Двадесет и Шест, Първа, Тридесет, Тридесет и Две, Тридесет и Девет, Тридесет и Едно, Тридесет и Осем, Тридесет и Седем, Тридесет и Три, Тридесет и Четири, Тридесет и Шест, Четиридесет, Четиридесет и Едно, Четиридесет и Три, Четиридесет и Четири

На 15.01.2018 г. /13:00 - 16:30 ч./ -  Георги Дамяново:  извън регулацията, Местност Помеждинска Бара, Местност При Манастира, Четвърта

На 15.01.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Говежда:  Втора, Двадесет и Девет, Двадесет и Осем, Двадесет и Шест, Тридесет, Тридесет и Две, Тридесет и Девет, Тридесет и Едно, Тридесет и Три, Тридесет и Четири

Община Лом  

За периода 15-21.01.2018 г. /08:30 - 17:00 ч./ -  Замфир:  Беласица, Васил Коларов, Витоша, Георги Димитров, Елин Пелин, Замфир Хаджийски, Никола Й.Вапцаров, ПИротска, Рила, Струма, Толбухин, Царибродска, Шипка

На 16.01.2018 г. /08:30 - 15:00 ч./ -  Замфир:  Бенковски, Вела Пеева, Волга, Въча, Дунав, Замфир Хаджийски, Искър, Камчия, Ком, Левски, Оборище, Прага, Христо Ботев, Христо Смирненски

На 18.01.2018 г. /08:30 - 15:00 ч./ -  Лом:  Васил Левски, Славянска(Г.Димитров), Хаджи Димитър

Община Монтана  

На 17.01.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 10:00 - 15:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Видлица:  извън регулация

За периода 15-19.01.2018 г. /00:30 - 16:00 ч./ -  Монтана:  Младост

За периода 15-19.01.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Монтана:  Акд. Иван Дориданов, Васил Левски, Генерал Арнолди, Генерал Арнолди, Жеравица, Захари Стоянов, Младост, Младост, Младост, Сан Стефано, Св.Св.Кирил и Методий, Трети Март(Г.Димитров), Цар Иван Александър(Т.Тр.

На 15.01.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Монтана:  22-ри Септември, Васил Друмев, Веренишка(М.Веренишки), Генерал Столетов(А.Греков, Димитър Талев(Ц.Тодоров), Княз Александър Батенберг, Кокиче, Петър Парчевич, Свети Климент Охридски(Г., Стефан Савов(М.Пенов), Хан Тервел(Н.Алексиев), Цар Борис III-ти(З.Попов), Юлиус Ирасек(Житомирска), Юрий Венелин

На 15.01.2018 г. /11:00 - 16:30 ч./   На 16.01.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Монтана:  Арда, Беласица, Витоша, Камчия, Кошарhик, Мальовица, Мусала, Нов Живот, Оборище, Одрин(Миладин Кунчев), Одрин/Миладин Кунчев/, Охрид, Петко Каравелов, Петър Богдан, Тинтява, Хан Кубрат, Чучулига

На 15.01.2018 г. /13:00 - 16:30 ч./ -  Долно Белотинци:  800692, Александър Стамболийски, Арм. Ген.Иван Михайлов, Асен Греков, Васил Коларов, Васил Левски, Владимир Минчев, Гаврил Генов, Гео Милев, Георги Дамянов, Георги Димитров, Д-Р Стамен Илиев, Дамян Колов Оловански, Дара Михайлова, извън регулацията, Илия Андрев, Кокиче, Коло Василев, Малчика, Младен Апостолов, Младен Кръстев, Пъстрина, Синчец, Христо Михайлов

На 16.01.2018 г. /08:00 - 08:15 ч./ -  Крапчене:  Асен и Петър, Васил Левски, Георги Бенковски, Главна(Георги Димитров), Дунав, Ивайло, извън регулацията, Клокотница(В.Пеева), Петко Рачев Славейков, Попова, Три Уши, Хан Аспарух(Р.Първанов), Хан Крум(Жданов), Цар Симеон(Д.Тодоров), Ъгъла на ул. Главна и Асен и Петър

На 16.01.2018 г. /09:00 - 11:00 ч./ -  Долни Богров:  27

На 16.01.2018 г. /09:00 - 11:00 ч./ -  Студено Буче:  Антон Иванов, Боровец, Боян Чонос, Гагарин, Георги Димитров, Димитър Благоев, Иван Младенов, извън регулацията, Кирил и Методи, Михаил Маринов, Никола Цеков, Стефан Караджа, Тодор Йорданов, Хаджи Димитър

На 17.01.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 10:00 - 15:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Гаврил Геново:  Втора, Двадесет, Двадесет и Две, Двадесет и Девет, Двадесет и Едно, Двадесет и Осем, Двадесет и Седем, Двадесет и Четири, Двадесет и Шест, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, извън регулацията, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесет, Тридесет и Две, Тридесет и Девет, Тридесет и Едно, Тридесет и Осем, Тридесет и Седем, Тридесет и Три, Тридесет и Четири, Тридесет и Шест, Тринадесет, Четвърта, Четиридесет, Четиридесет и Едно, Четиридесет и Три, Четиридесет и Четири, Четиридесет и Шест, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет;  Георги Дамяново:  XI-519, Втора, Двадесет, Двадесет и Девета, Двадесет и Пет, Двадесет и Седма, Двадесет и Три, Двадесет и Четири, Двадесет и Шест, Дванадесета, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесета, извън регулацията, Местност Помеждинска Бара, Местност При Манастира, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесета, Тринадесет, УПИ 8 Кв.3, Четвърта, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет;  Главановци, Общ. Георги Дамяново:  Баба Тонка, Вапцаров, Васил Левски, Генерал Гурко, Димитър Благоев, Иван Вазов, извън регулацията, Искър, Калафат, Нов Живот, Огоста, Петко Белчев, Първи Май, Тимок, Черковна, Черни Връх;  Говежда:  Втора, Двадесет, Двадесет и Две, Двадесет и Девет, Двадесет и Едно, Двадесет и Осем, Двадесет и Пет, Двадесет и Седем, Двадесет и Три, Двадесет и Четири, Двадесет и Шест, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесет, извън регулацията, Осемнадесет, Осма, Пета, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесет, Тридесет  и Шест, Тридесет и Две, Тридесет и Девет, Тридесет и Едно, Тридесет и Осем, Тридесет и Пет, Тридесет и Седем, Тридесет и Три, Тридесет и Четири, Тринадесет, Четвърта, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет;  Дива Слатина:  Втора, Главна, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета;  Дълги Дел:  Втора, Девета, Десета, извън регулация, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Шеста;  Еловица, Общ. Георги Дамяново:  Втора, Девета, Десета, извън регулацията, Осма, Първа, Седма, Трета, Четвърта;  Копиловци, Общ. Георги Дамяново:  7016, Ал.Стамболийски, Априлов, Бор, Васил Левски, Видин Дол, Волов, Гагарин, Георги Бенковски, Георги Дамянов, Георги Димитров, Гоце Делчев, Двадесет и Трети Септември, Друмев, Здравченица, Иван Алексов, Иван Вазов, извън регулацията, Камен Луков, Кирил и Методи, Ком, Копрен, Лакатник, Латинска, Маргарита Бибич, Марица, Московска, Никола Качамачков, Огоста, Парчевич, Планинец, Победа, Пролетарска, Първи Май, Раковска, Река Лева, Септември, Стара Планина, Тодор Игнатов, Хаджи Димитър, Хан Крум, Христо Ботев, Червен Брег, Шипка;  Меляне:  Втора, Двадесет и Пет, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Имот 010007, Местност Свинако, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета;  Помеждин:  500.110, ІV-148 Кв.9, ІІІ, Втора, Първа, Седма, Трета, Шеста;  Равна, Общ. Чипровци:  Втора, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта;

На 17.01.2018 г. /09:00 - 11:00 ч./ -  Монтана:  Младост, Свети Патриарх Евтимий(П.;

На 17.01.2018 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Смоляновци:  Александър Стамболийски, Аспарух, Валентина Терешкова, Георги Димитров, Замфир Попов, Лика Рачин, Лило Русинов, Людмила Живкова, ПИонерска, Христо Ботев, Юри Гагарин;

На 17.01.2018 г. /10:00 - 12:00 ч./ -  Монтана:  Ангел Кънчев, Баба Тонка, Георги Данчов(Д.Данов), Гоце Делчев(Лика Рачин), Илия Маринов, Петър Парчевич, Юрий Венелин, Яне Сандански(Л.Караст.);

На 17.01.2018 г. /13:00 - 15:00 ч./ -  Монтана:  Велико Търново(Ил.Царев), Мария Димова(Б.Стоилов), Свети Климент Охридски(Г., Трети Март(Г.Димитров), Цар Асен;

На 17.01.2018 г. /13:00 - 16:30 ч./ -  Смоляновци:  Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Байкал, Бор, Братя Миладинови, Вапцаров, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Кирил и Методий, Лика Рачин, Лиляна Димитрова, Малина, Малчика, Махала Блатото, Славейко Горанов, Стефан Караджа, Христо Ботев, Чайка;

На 18.01.2018 г. /09:00 - 11:00 ч./ -  Доктор Йосифово:  Ангел Йончев, Бельовец, Божур, Възход, Д-Р Йосиф Иванов, Давид Цонков, Дунав, Здравец, Илия Цеков, Лековника, Липа, Роза, Цибрица, Цоновчето;

Община Чипровци  

На 15.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Горна Ковачица:  Втора, Дванадесет, Девета, Десета, Единадесет, Пета, Петнадесет, ПИ 1, Кв. 35, Първа, Седма, Трета, УПИ 212, Кв.17, Четвърта, Четиринадесет, Шеста

 

Ръководството на дружеството поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозаXранването.

 

За повече информация, позвънете на денонощната телефонна линия 0700 10 010 /на цена според индивидуалния тарифен план за мобилни услуги на обаждащият се потребител или според тарифния план към стационарен номер в мрежата на Виваком/ или посетете сайта www. cez-rp. bg. Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии, текущи ремонти и планирани прекъсвания“ на cez-rp. bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозахранването в района, който Ви интересува, както и за очакваното време за възстановяване на захранването. 


ОЩЕ ОТ "НОВИНИТЕ ОТ МОНТАНА"

box_title_arrow.gifНапиши коментар

това не трябва да се забравя! това не трябва да се забравя!
cez