*

ПЛАНОВИ ПРЕКЪСВАНИЯ НА ЕЛЕКТРОЗАХРАНВАНЕТО В ОБЛАСТ МОНТАНА

|
ПЛАНОВИ ПРЕКЪСВАНИЯ НА ЕЛЕКТРОЗАХРАНВАНЕТО В ОБЛАСТ МОНТАНА

ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването.

 

Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ,  за периода 13 - 17 ноември 2017 г. включително, се налагат кратковременни оперативни  превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върху които са извършвани планирани  дейности.

 

Област Монтана

Дата/период   Времетраене  Населено място Засегнат район /улици, квартал, УПИ, ПИ/

В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал, УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както  и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www.cez-rp.bg/bg/grafici/grafik-na-planirani-remonti/.

Община Берковица  

На 13.11.2017 г. /09:30 - 16:30 ч./   На 14.11.2017 г. /09:30 - 16:30 ч./   На 15.11.2017 г. /09:30 - 16:30 ч./   На 16.11.2017 г. /09:30 - 16:30 ч./   На 17.11.2017 г. /09:30 - 16:30 ч./ -  Берковица:  Акация, Александровска, Антим I, Ашиклар, Витоша, Георги Сава Раковски, Д-Р Иван Панов, Д-Р Иван Панов(9 Септември), Даме Груев, Йордан Радичков, Ком, Митрополит Кирил, Оборище, Огоста, Петър Берковски, Площад Свобода, Площад Славейков, Сливница, Страцимировска, Тракия, Цар Крум, Чаталджа, Червена Стена

На 13.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 14.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 15.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 16.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 17.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 18.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Берковица:  Лале, ПИ 03928.66.32, Първи Май, Рако-Ца Ул.Братя Миладинови, Раковица, Раковица Ул. 1-ви Май, Раковица Ул. Иглика, Раковица Ул. Крайречна, Раковица Ул. Криви Рог, Раковица Ул. Лале, Раковица Ул. Малина, Раковица Ул. Мир, Раковица Ул. Пролет, Раковица Ул. Свобода, Раковица Ул.Добри Чинтулов, Раковица Ул.Панайот Хитов, Раковица Ул.Усин Керим, Ружа, Свобода, Страцимировска, Чайка

На 14.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Бързия:  Бучняк, Иван Вазов, Тодорини Кукли

На 16.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Берковица:  Детелина, Заряница, Здравец, Калето, Люляк, Минзухар, Пиротска, Теменуга, Тузлата

На 17.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Замфирово:  1 Ви Май, 5 Ти Декември, Аметица, Гаврил Генов, Замфир Попов, Карл Маркс, Ком, Лазар Младенов, Ленин, Марек, Москва, Никола Й. Вапцаров, Пирин, Преславска, Рила, Стара Планина, Тодор Благов, Христо Ботев, Христо Михайлов, Ъгъла На Ул. З. Попов и Преслав

Община Бойчиновци  

На 13.11.2017 г. /09:15 - 09:20 ч.; 12:55 - 13:00 ч./ -  Бели Брег:  Втора, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Извън Регулацията, Местност Стопански Двор, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста

На 13.11.2017 г. /09:15 - 09:20 ч.; 09:20 - 12:55 ч.; 12:55 - 13:00 ч./ -  Бойчиновци:  Георги Трайков, Иван Андреев

На 13.11.2017 г. /09:15 - 09:20 ч.; 09:20 - 12:55 ч.; 12:55 - 13:00 ч./ -  Охрид:  560078, Втора, Двадесет и Едно, Двадесет и Три, Дванадесет, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесет, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тринадесет, Четвърта, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет

На 13.11.2017 г. /09:15 - 09:20 ч.; 09:20 - 12:55 ч.; 12:55 - 13:00 ч./ -  Палилула:  Втора, Десета, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Шеста

На 13.11.2017 г. /09:15 - 09:20 ч.; 12:55 - 13:00 ч./ -  Бели Брод:  Александър Стамболийски, Ангел Дамянов, Валентина Терешкова, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Владимир Минчев, Гаврил Генов, Гео Милев, Георги Димитров, Георги Цветков, Дамян Димитров, Димитър Дойчинов, Замфир Попов, Иван Вазов, Извън Регулация, Илия Ст.Дамянов, Йорданка Чанкова, Каменодолска, Любен Каравелов, Малчика, Марин Станков, Нако Дамянов, Никола Й.Вапцаров, Панайот Волов, Райко Даскалов, Септемврийци, Столетов, Хаджи Димитър, Христо Михайлов, Христо Смирненски, Юри Гагарин

На 13.11.2017 г. /09:15 - 09:20 ч.; 12:55 - 13:00 ч./ -  Градешница

На 13.11.2017 г. /09:15 - 09:20 ч.; 12:55 - 13:00 ч./ -  Лехчево:  000252, 216081, I кв. 104, Александър Дудов, Александър Стамболийски, Антон Страшимиров, Братя Миладинови, Васил Коларов, Васил Левски, Воденичарска, Гео Милев, Георги Димитров, Георги Кирков, Георги Сава Раковски, Девети Септември, Димитър Благоев, Димитър Димов, Елин Пелин, Иван Вазов, Извън Регулацията, Кирил и Методи, Македония, Марин Дринов, Милин Камък, Никола Й.Вапцаров, Паисий Хилендарски, Партизанска, Парчевич, Пенчо Славейков, Райко Даскалов, Сан Стефано, Христина Морфова, Христо Ботев, Христо Михайлов, Цанко Церковски, Цар Симеон, Цветко Терзийски, Чаталджа, Юрий Гагарин

На 13.11.2017 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Охрид:  560078, Двадесет и Едно, Двадесет и Три, Дванадесет, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесет, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Тринадесет, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет

Община Брусарци  

На 13.11.2017 г. /09:00 - 09:30 ч./ -  Брусарци:  23-ти Септември, Асен Златаров, Борис Рангелов, Волга, Гаговишна, Георги Димитров, Георги Трайков, Девети Септември, Димитър Благоев, Здравец, Иван Вазов, Извън Регулацията, Индустриална, Караджа, Ком, Комсомолска, Левски, Нечинска, Пазарска, Поп Андрей, Пролетарска, Раковска, Спортист, Тодор Кънчев, Трайчо Костов, Търговска, Хайдушка, Христо Ботев, Чавдар, Червено Знаме, Черковна

На 13.11.2017 г. /09:00 - 09:30 ч./ -  Буковец, Общ. Брусарци:  Александър Стамболийски, Антон Иванов, Васил Коларов, Васил Левски, Гаврил Генов, Георги Бенковски, Георги Дамянов, Георги Димитров, Георги Раковски, Димитър Благоев, Живко Кръчмарски, Кирил и Методи, Любен Каравелов, Маршал Толбухин, Никола Вапцаров, Поп Андрей, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Христо Ботев, Христо Михайлов, Христо Смирненски, Юри Гагарин

На 13.11.2017 г. /09:00 - 09:30 ч./ -  Одоровци:  Атанас Иванов, Георги Димитров, Двадесет и Трети Септемвр, Иван Вазов, Кънчо Маринов, Христо Ботев

На 13.11.2017 г. /09:00 - 09:30 ч./ -  Смирненски, Общ. Брусарци:  Александър Гаврилов, Александър Стамболийски, Асен Симов, Борис Рангелов, Боян Чонос, Бузлуджа, Васил Левски, Витоша, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Трайков, Градина, Девети Септември, Димитър Благоев, Дунав, Иван Вазов, Извън Регулацията, Искър, Ленин, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Малина, Малчика, Мургаш, Мусала, Нечинска, Пирин, Път III-112, Раковски, Рила, Росица, Стара Планина, Стефан Караджа, Трифон Каймакански, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Кюстендилеца, Чавдар, Янтра

Община Лом  

За периода 14-17.11.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Замфир:  Бенковски, Вела Пеева, Волга, Въча, Дунав, Замфир Хаджийски, Искър, Камчия, Ком, Левски, Оборище, Прага, Христо Ботев, Христо Смирненски

За периода 13-16.11.2017 г. /08:00 - 16:16 ч./ -  Лом:  Асен Разцветников, Бено Първанов(Синчец-Мл.), Бойка Войвода, Бреза, Горанова Чешма, Гредовете, Детелина(Ален Мак), Димитър Ралчев(Черв.Знаме, Елин Пелин, Иван Петков(Т.Никодимов), Йолова Чешма, Калинка, Митко Александров, Младеново/Пейо Яворов, Петър Попнинов, Сергей Румянцев, Славянска(Г.Димитров), Софийска, Страхил Войвода, Трифон Панов(Марин Цеков), Училищна, Христо Ясенов, Шиновец, Ясен

За периода 13-19.11.2017 г. /08:00 - 17:00 ч./ -  Лом:  Веслец(Братя Ибренови), Пирот, Стадиона, Стара Планина, Тимок, Тунджа

За периода 13-19.11.2017 г. /08:30 - 17:00 ч./ -  Лом:  Алеко Константинов, Бахчите, Братя Миладинови, Братя Миладинови, Гоце Делчев, Дунавска(Д Благоев), Дядо Цеко Войвода, Искър, Искър, Камчия, Ломски Казарми, Люляк(Петър Калчев), Люляк(Петър Калчев), Марица, Митко Палаузов, Огоста, Пелистър, Пелистър, Пирот, Пирот, Призрен(Неофит Ломски), Стара Планина, Тимок, Тимок, Тунджа, Тунджа, Тунджа, Цар Петър(М.Стефанов), Цибрица, Шести Септември, Янтра

На 15.11.2017 г. /10:30 - 11:30 ч./ -  Лом:  Пристанищна(Лом.Комуна), Христо Ботев

На 15.11.2017 г. /11:30 - 12:00 ч./ -  Лом:  Бенковски, Кавала, Ломски Казарми, Любен Каравелов, Пристанищна(Лом.Комуна), Раковска, Христо Ботев

Община Монтана  

На 13.11.2017 г. /09:45 - 09:50 ч.; 09:50 - 11:55 ч.; 11:55 - 12:00 ч./ -  Видлица:  Извън Регулация

На 13.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 14.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 15.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 16.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 17.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 18.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Крапчене:  Александър Стамболийски, Веслец, Вит, Георги Сава Раковски, Главна(Георги Димитров), Клокотница(В.Пеева), Лозарска(И.Дамянов), Любен Каравелов, Петко Димитров Петков, Петко Рачев Славейков, Пъстрина, Райко Даскалов, Три Уши, Христо Ботев, Цар Калоян(Д.Благоев), Цар Симеон(Д.Тодоров)

На 13.11.2017 г. /09:45 - 09:50 ч.; 11:55 - 12:00 ч./ -  Гаврил Геново:  Втора, Двадесет, Двадесет и Две, Двадесет и Девет, Двадесет и Едно, Двадесет и Осем, Двадесет и Седем, Двадесет и Четири, Двадесет и Шест, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Извън Регулацията, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесет, Тридесет и Две, Тридесет и Девет, Тридесет и Едно, Тридесет и Осем, Тридесет и Седем, Тридесет и Три, Тридесет и Четири, Тридесет и Шест, Тринадесет, Четвърта, Четиридесет, Четиридесет и Едно, Четиридесет и Три, Четиридесет и Четири, Четиридесет и Шест, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет

На 13.11.2017 г. /09:45 - 09:50 ч.; 11:55 - 12:00 ч./ -  Георги Дамяново:  XI-519, Втора, Двадесет, Двадесет и Девета, Двадесет и Пет, Двадесет и Седма, Двадесет и Три, Двадесет и Четири, Двадесет и Шест, Дванадесета, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесета, Извън Регулацията, Местност Помеждинска Бара, Местност При Манастира, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесета, Тринадесет, УПИ 8 кв.3, Четвърта, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет

На 13.11.2017 г. /09:45 - 09:50 ч.; 11:55 - 12:00 ч./ -  Главановци, Общ. Георги Дамяново:  Баба Тонка, Вапцаров, Васил Левски, Генерал Гурко, Димитър Благоев, Иван Вазов, Извън Регулацията, Искър, Калафат, Нов Живот, Огоста, Петко Белчев, Първи Май, Тимок, Черковна, Черни Връх

На 13.11.2017 г. /09:45 - 09:50 ч.; 11:55 - 12:00 ч./ -  Говежда:  Втора, Двадесет, Двадесет и Две, Двадесет и Девет, Двадесет и Едно, Двадесет и Осем, Двадесет и Пет, Двадесет и Седем, Двадесет и Три, Двадесет и Четири, Двадесет и Шест, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесет, Извън Регулацията, Осемнадесет, Осма, Пета, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесет, Тридесет и Шест, Тридесет и Две, Тридесет и Девет, Тридесет и Едно, Тридесет и Осем, Тридесет и Пет, Тридесет и Седем, Тридесет и Три, Тридесет и Четири, Тринадесет, Четвърта, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет

На 13.11.2017 г. /09:45 - 09:50 ч.; 11:55 - 12:00 ч./ -  Дива Слатина:  Втора, Главна, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 13.11.2017 г. /09:45 - 09:50 ч.; 11:55 - 12:00 ч./ -  Дълги Дел:  Втора, Девета, Десета, Извън Регулация, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Шеста

На 13.11.2017 г. /09:45 - 09:50 ч.; 11:55 - 12:00 ч./ -  Еловица, Общ. Георги Дамяново:  Втора, Девета, Десета, Извън Регулацията, Осма, Първа, Седма, Трета, Четвърта

На 13.11.2017 г. /09:45 - 09:50 ч.; 11:55 - 12:00 ч./ -  Копиловци, Общ. Георги Дамяново:  7016, Ал.Стамболийски, Априлов, Бор, Васил Левски, Видин Дол, Волов, Гагарин, Георги Бенковски, Георги Дамянов, Георги Димитров, Гоце Делчев, Двадесет и Трети Септември, Друмев, Здравченица, Иван Алексов, Иван Вазов, Извън Регулацията, Камен Луков, Кирил и Методи, Ком, Копрен, Лакатник, Латинска, Маргарита Бибич, Марица, Московска, Никола Качамачков, Огоста, Парчевич, Планинец, Победа, Пролетарска, Първи Май, Раковска, Река Лева, Септември, Стара Планина, Тодор Игнатов, Хаджи Димитър, Хан Крум, Христо Ботев, Червен Брег, Шипка

На 13.11.2017 г. /09:45 - 09:50 ч.; 11:55 - 12:00 ч./ -  Меляне:  Втора, Двадесет и Пет, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Имот 010007, Местност Свинако, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 13.11.2017 г. /09:45 - 09:50 ч.; 11:55 - 12:00 ч./ -  Помеждин:  500.110, Іv-148 кв.9, ІІі, Втора, Първа, Седма, Трета, Шеста

На 13.11.2017 г. /09:45 - 09:50 ч.; 11:55 - 12:00 ч./ -  Равна, Общ. Чипровци:  Втора, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта

На 13.11.2017 г. /09:50 - 11:55 ч./ -  Гаврил Геново:  Извън Регулацията

На 13.11.2017 г. /09:50 - 11:55 ч./ -  Георги Дамяново:  Извън Регулацията

На 15.11.2017 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Монтана:  Младост, Свети Патриарх Евтимий

 

Ръководството на дружеството поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозахранването.

 

За повече информация, позвънете на денонощната телефонна линия  0700 10 010 /на цена според индивидуалния тарифен план за мобилни услуги на обаждащият се потребител или според тарифния план към стационарен номер в мрежата на Виваком/ или посетете сайта www.cez-rp.bg. Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии, текущи ремонти и планирани прекъсвания“ на cez-rp.bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозахранването в района, който Ви интересува, както и за очакваното време за възстановяване на захранването.


ОЩЕ ОТ "НОВИНИТЕ ОТ МОНТАНА"

box_title_arrow.gifНапиши коментар

това не трябва да се забравя! това не трябва да се забравя!
cez Мери попинс - Враца